Používáme cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s jejich použitím.
OK

Dodávka a Platba


www.giga-pneumatiky.cz je internetová služba poskytovaná společností Delticom OE SRL, Timisoara, Rumunsko.

Ceny obsahují DPH.

Díky systému naší společnosti je objednávání pneumatik velmi jednoduché. Šetřime Váš čas a peníze, dodaváme přimo ke dveřím Vašeho domu. Pokud potřebujete pomoc při montáži, nabízíme Vám mnoho pneuservisů, které Vám namontují pneumatiky a které se nacházejí v blízkosti Vašeho bydliště.

Nabízíme Vám dvě možnosti dodávky:
  1. Dodávka pneumatik na domácí adresu. Dodaváme pneumatiky na stejnou adresu, na kterou byl vystaven účetní doklad. 
  2. Dodávka pneumatik na jinou adresu. V tomto připadě prosíme o zadání přesné adresy dodávky a také osoby, která je Vámi pověřena k převzetí pneumatik.

Pokud máte otázky týkající se termínu dodávky, kontaktujte nás prosím na giga_pneumatiky_cz@delti.com

Ceny obsahují DPH a poplatky za dopravu po celé České republice.

Pokud objednáte pouze jednu pneumatiku, započítáme dodatečný příplatek ve výší 145 Kč.

Pokud objednáte pouze jednu pneumatiku pro kamion, započítáme dodatečně přirážku ve výši 1 570 Kč.

Dodávka

Dodaváme pneumatiky během 5 až 8 pracovních dnů.

(Mějte prosím na vědomí, že termín dodávky zaleží na tom, zda pneumatiky, které jste objednali, máme na skladu - pokud pneumatiky nejsou na skladu, můžeme je objednat až následující den). Pokud pneumatiky, které jste objednali, nebudou v daném termínu dosažitelné, budeme Vás o tom informovat na Vaši e-mailovou adresu. V tomto e-mailu najdete termín a čas dodávky.

Platební možnosti

Nabízíme dvě možnosti platby za zboží:
  • platba kreditní kartou (Visa, Eurocard/Mastercard, American Express). Pří online platbě je zákazník dotázán na čislo kreditní karty a datum expirace. Tyto data jsou dále zaslány dealerovi. Ten zkontroluje platnost těchto dat u příslušné banky a zdali je požadovaná suma dostupná. V kladném případě může dealer okamžitě začít s expedicí objednávky. Delti.com zaručuje, že všechny transakce na jeho webu jsou bezpečné. 
  • bankovním převodem. V tomto připadě musíte zaplatit dříve, než zboží obdržíte. Nevýhodou je, že nemůžete ověřit nezávadnost dodávaného zboží před zaplacením.
  • PayPal: Vezmete prosím na vedomí, že budeme pridávat dodatecný príplatek ve výši 1.95% pro platby pres PayPal.
  • Bitcoin a Bitcoin Cash platba – Potřebujete Osobní Bitcoinovou Peněženku formou mobilní aplikace nebo počítačového programu. Platba je provedena vyplněním adresy a částky, která má být zaplacena. Bitcoiny můžete získat jako platbu za zboží nebo služby nebo také zakoupením prostřednictvním Bitcoinového výměnného místa, nebo výměnou s jinou osobou nebo vlastním těžením.
  • Trustly - Vyberte svou banku a přihlaste se pomocí pravidelných přístupových kódů přes zabezpečené šifrované připojení. Zvolte účet, ze kterého chcete platit (například váš spořicí nebo běžný účet). Tato služba nevyžaduje žádné stahování nebo registraci. Stačí se přihlásit do své online banky podle obvyklých podmínek a vybrat si bankovní účet který chcete použít.
  • Revolut - Zaplaťte rychle a jednoduše prostřednictvím aplikace pomocí Vaší karty Revolut

Pokud máte otázky týkající se platebních možností, kontaktujte nás prosím na giga_pneumatiky_cz@delti.com

Naše adresa:
Delticom OE SRL
Str. Anca Popa Nr. 3
300318 Timisoara
Romania

Telefon: 246019154

Nejste-li spokojeni s dodanými pneumatikami, neposilejte je prosím na výše uvedené adresy, protože na nich nejsme schopní pneumatiky přijmout. Zavolejte nám prosím, nebo zašlete e-mail na adresu giga_pneumatiky_cz@delti.com 

Ceny obsahují poštovné, balné i DPH České republika.